Godwka lecznicza jako forma odchudzania i oczyszczenia organizmu

Warning: file_get_contents(http://whitedotseo.com/dpl.php?u=http://golgotapolska.pl/godwka-lecznicza-jako-forma-odchudzania-i-oczyszczenia-organ.html&h=b56b10f8c4fa89a3904954801db19006): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/whitedot/domains/golgotapolska.pl/public_html/wp-content/plugins/wds_links/wds_links.php on line 91
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Jedzenie i nie jedzenie są jak czuwanie i relaks, pomiędzy którymi rozgrywa się nasze życie. Bardzo często podczas odchudzania sięgamy po taką metodę jak głodówka. Czym więc jest głodówka i jak ją stosować?

Głodówka jest formą odtrucia i oczyszczenia organizmu, czyli wstępem do zdrowego odżywiania. To także dobry sposób na zrzucenie nagromadzonych kilogramów, czyli jest bardzo pomocna podczas odchudzania.

Chcąc się odchudzać często zastanawiamy się, co możemy osiągnąć dzięki głodówce. A więc: głodówka jest najszybszą, najprzyjemniejszą i najbezpieczniejszą metodą pozbycia się kilku zbędnych kilogramów podczas odchudzania. Głodówka odchudzająca pomaga odejść od niezdrowego, konsumpcyjnego, przeładowanego pod każdym względem modelu życia a więc dzięki głodówce możemy nauczyć się jeść umiarkowanie i w pełni rozkoszować się każdym kęsem pożywienia.

Głodówka pomaga pozbyć się uzależnienia od używek i leków a to może być bardzo istotne w czasie odchudzania, nauczymy się zastępować pewne rzeczy innymi zdrowszymi. Na przykład nauczymy się rezygnować z kawy na rzecz świeżego soku.

Uwolniona od starych zapasów i złogów oczyszczona w trakcie głodówki tkanka pozbywa się źródła swoich dolegliwości i odzyskuje wigor. Dzięki głodówce skóra odmładza się i staje się piękniejsza, gdyż tkanka łączna odzyskuje prężność.

Głodówka lecznicza jest jednym z niewielu skutecznych, biologicznych środków odtruwających organizm w naszym tak bardzo zanieczyszczonym środowisku. Głodówka służy utrzymaniu dobrej formy fizycznej i psychicznej.

A teraz kilka przepisów na przeprowadzenie głodówki podczas odchudzania, czyli rodzaje głodówek:

Głodówka odchudzająca wodna – picie wody mineralnej lub źródlanej od 1 do 2 litrów dziennie przez ludzi ważących w normie i od 2 do 3 litrów dziennie przez ludzi z nadwagą.

Głodówka odchudzająca herbaciana – trzy razy dziennie po 2 filiżanki herbaty z różnych ziół (bez dodatku miodu). Oprócz tego – woda. Głodówka herbaciana – podobnie jak opisana poprzednio – nie dostarcza organizmowi ani jednej kalorii. W stosunku do głodówki wodnej ma ona jednak tę zaletę, że dopuszcza przyjmowanie ciepłych płynów o odczynie zasadowym.

Głodówka lecznicza sokowa – picie od 3 do 4 razy dziennie 1 szklanki świeżo wyciśniętego soku owocowego lub jarzynowego, a pomiędzy tymi posiłkami picie wody.

Głodówka serwatkowa pomocna przy odchudzaniu – picie 1 litra serwatki dziennie oraz uzupełnianie zapotrzebowania herbatkami ziołowymi oraz świeżymi sokami. Lecznicza głodówka serwatkowa jest wzbogacona w białko.

Ze względu na wyjątkową siłę działania głodówka musi być przeprowadzana zgodnie ze ściśle określonym planem, najlepiej pod kontrolą lekarza.

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 96 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*