Cellufix wg T-kształt – Nieinwazyjne leczenie celulitowe w Londynie

W przeciwieństwie do powszechnie stosowanego błędnego zapłodnienia, cellulit nie jest niedoskonałością skóry, która ma coś wspólnego z tym, jak dopasowany lub zdrowy jest organizm. Pomimo regularnych ćwiczeń fizycznych i zdrowej diety, skóra skórki pomarańczy może nadal być plagą wielu z nas i z czasem staje się coraz bardziej zauważalna. Tak więc, jeśli chcesz dodać dodatkowy impuls, aby radykalnie zredukować wygląd cellulitu, stracić cale i tonacji ciała, to Cellufix wg T-Shape w EF MEDISPA może być odpowiedzią.

Cellufix firmy T-Shape jest zaawansowanym, bezbolesnym zabiegiem wykorzystującym możliwości wielu technologii do głębszego ukierunkowania cellulitu na cel cellulit. Częstotliwość radiowa pomoże zwiększyć produkcję nowego kolagenu, naprężyć i ujędrniać skórę, wygładzając przy tym jej przygniatającą strukturę. Terapia laserowa zimnym laserem będzie następnie ukierunkowana na uporczywe przetłuszczanie się w miejscach takich jak żołądek, ramiona, uda i pośladki. Wreszcie, technologia aspiracji próżniowej oferuje wygodny masaż głęboki, poprawiający krążenie krwi i stymulujący drenaż limfatyczny, który pomaga wyeliminować toksyny.

Nie ma uniwersalnego rozwiązania dla cellulitu. W EF MEDISPA nasi doświadczeni Koordynatorzy ds. Leczenia opracują plan leczenia cellulitem dostosowany do indywidualnego typu cellulitu, wymagań i stylu życia, aby zapewnić optymalne rezultaty.

Cellufix firmy T-Shape jest nieinwazyjną terapią cellulitową, która wiąże się z minimalnym dyskomfortem i brakiem przestojów, co oznacza, że można powrócić do codziennych czynności z natychmiastowym skutkiem po leczeniu.

W celu uzyskania optymalnych wyników zalecamy zwykle kurs 8-10 sesji terapeutycznych Cellufix. Nie musisz jednak czekać tygodniowo między sesjami, jak w przypadku niektórych kursów terapeutycznych - najlepiej byłoby, gdybyś miał terapię Cellufix raz lub dwa razy w tygodniu. Ze względu na silne działanie tonujące i relaksujące T-Shape' a, widoczne efekty widoczne są bardzo często już po pierwszym zabiegu.

Wszystkie zabiegi są dostosowane do indywidualnych i osobistych doświadczeń, a ich wyniki mogą się różnić. Zalecamy konsultację z naszymi koordynatorami w celu omówienia możliwości leczenia.

Indywidualne wyniki mogą się różnić.

Twój pierwszy krok to nieobowiązkowa bezpłatna konsultacja z jednym z naszych doświadczonych Koordynatorów ds. Leczenia, w celu omówienia Twoich obaw i celów pielęgnacyjnych. Będą one miały pełną historię choroby i będą oceniać, czy jesteś odpowiednim kandydatem do leczenia.

Jeśli zdecydujesz się na kontynuację leczenia, twoja kolejna wizyta u lekarza zostanie zarezerwowana. Przed zabiegiem będziesz miał okazję omówić szczegóły z ostatniej minuty, jak również oczekiwane wyniki leczenia.

Cellufix firmy T-Shape jest nieinwazyjną, komfortową terapią bez konieczności stosowania środków znieczulających. Większość naszych klientów opisuje uczucie jako "ciepły masaż". Ten rewolucyjny zabieg trwa od 30 do 60 minut i wykorzystuje połączenie częstotliwości radiowej, lasera i technologii wspomaganej próżniowo, aby pomóc zredukować cellulit, nadać ton Twojemu cale i pomóc w utracie cali.

Po zakończeniu zabiegu lekarz doradzi Ci wypić dużo wody, aby pomóc w usuwaniu toksyn i tłuszczu oraz zaproponuje odpowiedni sposób postępowania w domu. Zaraz po zabiegu można zauważyć chwilową zaczerwienienie i nieznaczne siniaki, które wkrótce się opadną. Ponadto należy unikać ekspozycji na słońce w miejscach poddanych działaniu promieniowania słonecznego przez dwa tygodnie i utrzymywać zdrową dietę. Cellufix jest wygodnym zabiegiem bez przestojów. Dlatego zaraz po zabiegu jesteś gotowy do wznowienia normalnej aktywności.

Ta rewolucyjna obróbka łączy w sobie 3 różne zaawansowane technologie, aby szybko i skutecznie osiągnąć pożądane efekty:

Cellufix firmy T-Shape to nieinwazyjne, bezpieczne i bezbolesne leczenie.

Zaleca się wykonanie pełnego cyklu 8-10 zabiegów, 1-2 razy w tygodniu. Twój lekarz określi dokładną częstotliwość i ilość zabiegów, których potrzebujesz, aby osiągnąć optymalne rezultaty.

Cellufix

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Be the first to comment on "Cellufix wg T-kształt – Nieinwazyjne leczenie celulitowe w Londynie"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*